Wybór kasku na motor

Jeśli potrzebujesz kaski motocyklowych, koniecznie wejdź na hjc-kaski.pl.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to obowiązkowy element garderoby każdego motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są różnorodne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – dlatego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to kapitalna marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie testów – a jednocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są niezwykle lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasza siedziba:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]