Strzeżony parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Ciekawi Cię oferta parkingu Kraków Balice? Skieruj się na pandaparking.pl, aby dowiedzieć się więcej

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Twoje auto pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]