Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z najbliższymi i kolegami. Niestety jest to znaczne grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także uraczyć ich apetycznymi daniami i napojami. Możesz postarać się przyrządzać je samemu, ale przy większej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoje święto i chcesz się na nim bardzo dobrze bawić, a nie służyć za kelnera czy sterczeć w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne imprezy polecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby wynajmować sali!

Kiedy wspomina się o cateringu gros osób myśli najpierw o spotkaniach firmowych lub cateringu na wesele. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru gospodarza była osobista organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy faktycznie ogromnej liczbie zaproszonych rozważał on możliwość zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. I rzeczywiście, przez długie lata usługa cateringu nie zapewniała obsługi niedużych rodzinnych imprez, a w szeregu przypadków również tych dużych, jeśli nie było to powiązane z wynajęciem lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy zdecydujemy się wynająć lokal czy postanowimy zorganizować imprezę w swoim domu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce smakowite menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w ułożeniu i udekorowaniu stołów

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą dostępną na dowolne rodzinne święto. Wprawni kucharze bez problemu przygotują menu współgrające z formą wydarzenia, nieważne czy zamawiasz catering na imieniny, na chrzciny bądź na komunię. Catering okolicznościowy to również obsługa półmetków, komersów oraz studniówek. Szukając firmy świadczącej taką usługę zalecamy postawić na taką, która będzie w stanie dopasować menu do życzeń i możliwości finansowych klienta oraz wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, między innymi oferując pomoc w przyozdobieniu i ułożeniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]