Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Na joannaklusak.com/oferta/ zlecisz wykonanie projektów wnętrz Kraków profesjonalistom

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]