Profesjonalista doradzi – organizacja ślubów

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, komu zlecić organizację ślubów Kraków

Przyjęcie ślubne to wspaniała chwila, którą musimy zaplanować dużo wcześniej. Jeżeli pragniemy, żeby uroczystość przebiegła idealnie – warto skorzystać z doradztwa wedding plannera, który dopnie wszystkie szczegóły. Z czym wiąże się profesjonalna organizacja ślubu i co sprawia, że tak dużo Polaków się na nią decyduje?

Organizacja ślubów – tort, zespół oraz wybór garnituru

Samodzielna organizacja ślubu to duży stres dla młodych par. Trzeba zarezerwować restaurację, zatrudnić fotografa, nie zapominając o kwestiach związanych z zaproszeniami, menu na weselu oraz zakupem sukni ślubnej. To powoduje wiele emocji, dlatego warto zlecić organizację ślubów specjaliście. Taki specjalista zna nie tylko najlepsze hity związane z modą ślubną, ale też jest znakomicie zorganizowany. Troszczy się o mniejsze i większe sprawy – zaprojektowanie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadowienie ich w restauracji, dobór menu. Hitem są także tematyczne przyjęcia. A może wynajmiemy operatora drona, który stworzy fenomenalne zdjęcia z powietrza? Takie ujęcia są niezwykle popularne – organizator ślubu na pewno zachęci nas do tego. Organizacja ślubu zależy od budżetu jaki posiadamy, a także naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – pamiętaj o szczegółach

Specjalista znajdzie dla nas najmodniejsze kwiaty, wynajmie firmę, która dokumentuje imprezy na wideo, a także odpowiednio rozsadzi zaproszonych na sali. Nie będziemy zmuszeni samodzielnie dogadywać się z menadżerem lokalu, pertraktować z kwiaciarnią i denerwować się. Nawet maleńkie drobiazgi tworzą w czasie wesela całość, dlatego musimy o nich pamiętać. Osoba organizująca śluby wybierze się z nami nawet po suknię i pomoże wybrać zachwycającą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – to sprawi, że zapomnimy o przedślubnym stresie.

Nasza siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]