Oferta parkingu w Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz wygodnie dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – dojedź na lotnisko własnym autem

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – chroń auto przed osobami niepowołanymi

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą nie będziesz w stanie uruchomić auta? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.