Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Korzystna oferta sali ślubnej w Krakowie znajduje się na tej stronie.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli nowożeńcy postanowią wyprawić przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w najlepszych warunkach.

Sala ślubna – liczy się jej pojemność oraz dystans od kościoła

Poszukując sali na wesele para młoda musi uwzględnić parę bardzo istotnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, aby być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli salę taneczną. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, przystrojenie stołów i wybranie menu. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 gości

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą urządzić zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad setkę gości. Wesele można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien zatem trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]