Komfortowy transfer na lotnisko

Po długim locie wreszcie docieramy. Zrobiło się jednak późno, zaś przy lotnisku nie czeka nawet jedna taksówka. Podróż autobusem także nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze, nie jeżdżą teraz tak często, po drugie – wieziemy drogi bagaż. Chcąc tego się ustrzec, podróż w interesach należy zaplanować zawczasu, a także zarezerwować transfer na lotnisko i w drugą stronę. Tym bardziej, iż obecnie nie jest to problemem. W miejscowościach z ważnymi lotniskami funkcjonują wszak firmy oferujące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co istotne, ich oferta niewątpliwie trafi w oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czym zatem odróżnia się od zwykłego taxi? Dlaczego warto wybrać tę opcję?

Mocne strony transferu na lotnisko

Większość klientów z pewnością usatysfakcjonuje fakt, iż przedsiębiorstwa świadczące transfer z lotniska w Krakowie i innych dużych miastach operują flotą składającą się tylko z luksusowych samochodów – między innymi Mercedesów. W przeciwieństwie do zwykłego taxi, pasażerowie mają szansę zamówić transport swoich kontrahentów w interesach – taksówkarz zabierze pasażera z lotniska oraz dostarczy we wskazane miejsce. Warto również zaznaczyć, iż transfer na lotnisko oraz z niego zakłada też dłuższe podróże – pasażerowie mają szansę zamówić kurs do innego miasta, a nawet województwa.

Koszty transferu na lotnisko

Ze względu na jego liczne atuty i oferowane wysokie standardy podróży jasnym jest, taki transfer na lotnisko bywa nieco bardziej kosztowny od zwykłej komunikacji. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że używając tej opcji możemy dotrzeć do innych miast, różnice w cenie nie okażą się duże. Przejazd w obrębie miasta to wydatek około siedemdziesięciu zł. Natomiast pasażerowie wyruszający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi pragną też zwiedzić południe Polski, mają możliwość odbycia kursów do pobliskich miast – między innymi Oświęcimia.