Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Tutaj uzyskasz więcej informacji o lotnisko Balice parking.

Szybkość, wygoda i możliwość trafienia także w najbardziej oddalone zakątki świata – to najważniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył dużą popularność. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia połączone z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Tani parking w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, zatem w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy spodziewać się również szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. ubytek powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]