Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Zamów serwis okien PCV Warszawa

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]