Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu na imprezę? Wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w bardzo popularne ostatnio imprezy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego tygodnia w rozmaitych miastach w Polsce odbywają się benefisy, konferencje czy bankiety. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obligatoryjną częścią jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezy – niezbędny na prestiżowych galach

Zabukowałeś salę bankietową bądź wybrałeś już lokalizację, gdzie urządzisz piknik? Super! Teraz powinieneś postarać się o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do najlepszych przekąsek, napojów i ciepłych dań. Pamiętaj, że w czasie istotnych gal w złym tonie jest ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i mieć nadzieję, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Cała oprawa eventu jest ważna – przemyślany rozkład stolików, eleganckie ozdoby, a także prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy z pewnością będą też zadowoleni, jeśli potrawy będą serwować im wprawni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Plusem korzystania z usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, że wynajęty zespół nie tylko przyszykuje znakomite menu, ale też gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Napoje i potrawy zostaną dostarczone we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie imprezy. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby obserwować z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset uczestników. W toku ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie dania, napoje oraz zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]