Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Zleć catering firmowy na lastrada.pl.

Warsztaty, sympozjum albo negocjacje biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo zapewne w końcu stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego gości. Jeżeli na planowanym spotkaniu mają pojawić się duże tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można zjeść w mgnieniu oka

Sympozja oraz kursy biznesowe to eventy trwające z reguły po 5-6 godzin, w szeregu przypadków nawet przez parę dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły grafik prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są na ogół trzy krótkie przerwy, podczas których ciężko jest zjeść duży obiad w najbliższej jadłodajni. Dlatego nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie ubrania czy rąk. Oferta cateringu biurowego obejmuje też użyczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – powierz to firmie oferującej usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są niezmiernie ważne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to też możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze zagadnień roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na stołówkach biurowców, w żadnym razie nie zastąpi perfekcyjnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji bądź płatnych kursów nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, gryząc przyniesione z domu lub zakupione po drodze w sklepie sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż szkolenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]