Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Więcej na temat Kraków lotnisko parking długoterminowy na pandaparking.pl.

Wybierasz się na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim bądź pociągu.

Parking długoterminowy – czy opłaca się z niego skorzystać?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje też darmowy przewóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem. Kolejnym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]