Kuchnia na wymiar, czy kuchnia modułowa? Co kupić?

Kuchnia na wymiar - ta niezwykła oferta wszystkich pozytywnie zaskoczy.

Kuchnie na zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje defekty oraz atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można bez trudu zainstalować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, które chcą ekspresowo oraz bez trudności wyekwipować swoją kuchnię. Są jakkolwiek w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na indywidualne zlecenie i mogą mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niestereotypowe wnętrze i konkretne oczekiwania internautów znacznie ograniczają atuty kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być właściwym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, układzie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny design tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeżeli szukasz praktycznych, gustownych i nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasza siedziba:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]