Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Więcej na temat sklepu WooCommerce na wpmagus.pl.

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz żadnej strony www i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety tej wtyczki

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że w mgnieniu oka opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, ma niemało atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z wykorzystaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu odbiorców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek rozrasta się także elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za zamówienie między innymi za pośrednictwem DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również analizę wyników sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) oraz integrację z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zleć specjaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, instalację tylko wypróbowanych, potrzebnych wtyczek oraz jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać omówienia i różne porady odnośnie sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]