Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Kluczowym motywem, przez który na witrynę online może być zastosowany filtr Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest szansa na uchronienie się od tych groźnych konsekwencji?

Zaprzestań używania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie sztucznej ilości fraz kierujących internautów na naszą stronę w sieci. Przekraczają one normy rzetelnego pozycjonowania ustalone przez firmę Google, gdyż manipulują miejscem adresu w przeglądarce. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w formie tekstów promujących przesyconych wieloma frazami. Występuje także zjawisko sprzedaży linków, co jest zakazane. Witryna jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nieprofesjonalne metody zostaną odkryte, a to wiąże się nagłym zmniejszeniem jej pozycji w przeglądarce, nawet o 40 stron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Nie zapominajmy, że kiedy na adres www zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy ubiegać się o reaktywowanie dobrej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest jednak bardzo długotrwały i nie gwarantuje pełnego powodzenia. Jeśli pragniemy zwielokrotnić prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – skierujmy swoje kroki do profesjonalnej agencji pozycjonującej. Fachowcy automatycznie zidentyfikują rzeczywistą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google warto zlecać tylko doświadczonym agencjom.