Skąd czerpać wiedzę o ciekawych atrakcjach turystycznych w Małopolsce?

Wejdź na visitmalopolska.pl, żeby zdobyć więcej informacji o fajnych miejscach w Małopolsce.

Choć województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, zatem zdarza się, że trudno odnaleźć się w ogromie informacji o ciekawych zabytkach oraz zbliżających się imprezach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Gdzie szukać sprawdzonych informacji o interesujących miejscach w Małopolsce?

Żeby zaprezentować wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono portal visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o najpiękniejszych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, ale także o pokazach i wydarzeniach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Portal prowadzony jest w ramach projektu MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na portalu? Osoby planujące przyjazd do Małopolski już na stronie głównej zauważą mapkę, na której błyskawicznie odnajdą kempingi, hotele i motele, zabytki i muzea, jak również Centra Informacji Turystycznej położone w różnych punktach Małopolski. Portal ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o dworcach i lotniskach. Z kolei dla osób, które z przeróżnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, portal przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi atrakcje narciarskie, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz urok miejscowego folkloru.

Proste rozmówki i wykaz konsulatów – istotne informacje dla obcokrajowców

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych ciekawych miejscowości. Ciekawostki dodawane na stronie publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale ponadto w między innymi w języku słowackim, włoskim oraz niemieckim, francuskim. Nadzwyczaj pomocny dla cudzoziemców jest też dział Rozmówki, w którym poznają ważne słowa i zwroty, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w czasie wczasów w Polsce. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu rejestr ambasad i konsulatów zlokalizowanych w regionie województwa małopolskiego.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego