Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie Krakow - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie zagwarantuje, iż nowi klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo małych przedsiębiorstw, funkcjonujących wyłącznie na niewielkim obszarze lub nawet w jednym mieście, przykładowo w Poznaniu lub w Krakowie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoje usługi ewentualnym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów albo usług używają na ogół fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “ciastkarnia kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” czy “wizażystka kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług docelowym odbiorcom, przebywającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO ukierunkowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania i tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tych lat dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę treści, jak również link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]