Na czym polega optymalizacja strony pod Google?

Zamów optymalizację

Zapłaciłeś krocie za nową witrynę internetową, a ona nie zdobywa nowych kontrahentów? Jest doskonale zaprogramowana i wyposażona w najnowsze technologie, jednak klientów wcale nie przybywa? Licznik odsłon stoi w miejscu pomimo największych starań? Najpewniej powodów powinieneś szukać w małej zauważalności w sieci. Internauci najczęściej korzystają z popularnych wyszukiwarek – dobry biznesmen powinien zatem zatroszczyć się o to, by witrynę jego firmy użytkownicy znaleźli bez żadnych trudności. Jak to osiągnąć? Warto skupić się na stronie, modyfikując ją zgodnie z zaleceniami internetowego giganta – Google.

Zasady optymalizacji stron

Optymalizacja strony to wszystkie działania polegające na dopasowaniu strony do wymogów wyszukiwarki. Są to tak zmiany kodu serwisu, jak i zapełnienie jej właściwą treścią. Jest to szczególnie ważne z uwagi na to, iż boty Google oceniają strony według odgórnie określonych wytycznych – ważne jest między innymi prawidłowe użycie znaczników HTML i użycie fraz kluczowych.

Optymalizacja stron – której agencji powierzyć?

Optymalizacja stron to działanie potrzebujące dużej wiedzy o wciąż zmieniających się algorytmach Google – dlatego też kiepskim rozwiązaniem okaże się samodzielne edytowanie kodu korzystając z dostępnych w sieci tutoriali. O wiele lepiej zrobimy powierzając to wyspecjalizowanej agencji SEO oraz rozpatrując to w charakterze inwestycji – obroty osiągane przez naszą firmę mogą podnieść się nawet po paru tygodniach od wykonania optymalizacji.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]