Krótki poradnik o tworzeniu stron internetowych?

Na https://seo4.net/tworzenie-stron-www/ odnajdziesz korzystną ofertę tworzenia stron www Kraków.

Funkcjonalność stron internetowych bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Projektując strony www musimy nie tylko opierać się na względach wizualnych, ale też przyzwyczajeniach klientów – jeżeli nawigacja na stronie przysporzy im trudności, od razu wejdą na drugą witrynę lub zdecydują się na towary innej firmy. Aby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak więc wygląda profesjonalnie wykonana witryna? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej zbyt szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną regułą, jaką powinniśmy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów portalu – ściągną wtedy wzrok internauty i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, żeby kolory równoważyły się na stronie. Istotna jest także to, by najważniejsze elementy witryny osadzić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z standardów od lat stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu zlecić?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej nie jest łatwe. W razie witryny firmowej złym rozwiązaniem okaże się więc samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać pewność, że witryna będzie generować zyski, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]