Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Szukasz więcej wiadomości o opiece technicznej WordPress? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się niezmiernie często używanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki i łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron firmowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem problematycznych niespodzianek, dlatego ważną i potrzebną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj okresowego wdrażania najnowszych edycji CMS

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest niewątpliwie aktualizowanie jej do aktualnej edycji CMS-a. Często jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zaniedbują cykliczną instalację nowych wersji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez wirusy bądź cyberataki. Na domiar tego, mimo że WordPress jest stosunkowo nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z incydentalnymi trudnościami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. W związku z tym konieczne jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, należy zlecić aktualizację WordPressa specjaliście.

Do kogo adresowana jest oferta aktualizowania WordPressa?

Usługa opieki nad stroną to oferta kierowana głównie do klientów biznesowych, tak większych jak i małych podmiotów, którym zależy na poprawnym i trwałym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest też blogerom oraz freelancerom utrzymującym własne strony. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta eliminacja następstw cyberataków, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych i wykonanie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są także przeróżnego rodzaju monitoringi (między innymi zmian treści, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]