Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni pewne i świetnie opracowane wyprawy w towarzystwie profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Planujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o zaawansowanych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Pozwalają przy tym urzeczywistnić pragnienia i poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających na wskroś naturę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Alpy.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]