Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak unikatowej oferty wynajmu szalunków!

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, do której wylewany jest beton – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, lecz spotyka się także wersje zrobione ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Innymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety ze względu na duże koszty nie wszystkie ekipy remontowe mają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wynająć – szczególnie, że wynajem szalunków to obecnie naprawdę często wybierana usługa.

W jakich przypadkach postawić na wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków okaże się dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, ponieważ jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej firmy, warto rozważyć zalety, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić również o funkcjonalności, ponieważ trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Jaka firma zapewni wynajmem szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Bardzo istotna okaże się również troska o klienta – w przypadku, kiedy zbliża się termin startu prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wahania się dobrze z kolei skorzystać z sieci, by dowiedzieć się, co o usługach danej firmy mówią dotychczasowi klienci.

Nasza siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]