Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Ciekawi Cię oferta producenta okien drewnianych Małopolska? Skieruj się tu, aby uzyskać więcej informacji

Naturalne okna drewniane są niebywale wytworne i wytrzymałe. Współgrają z każdą budowlą – od starych domów po współczesne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co decyduje o ich popularności?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna rodzimego

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ produkowane są przy użyciu najnowszych technik. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a mycie jest łatwe. Okna drewniane prezentują się bardzo estetycznie, mają lśniącą powierzchnię, najlepszej jakości klamki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – na przykład modrzewia, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Naturalne gatunki w połączeniu z awangardowymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak modne w Polsce.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia dźwiękochłonność oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno można samodzielnie pielęgnować, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy także trwałe schody, idealne do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy pracach konserwatorskich wnętrz – to komponent nietoksyczny i absolutnie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem wybrać wysokogatunkowe, solidne i gustowne materiały drewniane.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]