Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Jeśli potrzebujesz pokrycia dachowego, koniecznie odwiedź tę stronę.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy na powrót wypierają z rynku montowane przez dekady tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele plusów tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one polecaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale także dla inwestorów.

Nieskomplikowany montaż i łatwość dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z wielu względów. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę dachui zarazem ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich staranne ułożenie zajmuje na ogół o wiele więcej godzin. Następną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do zasadniczo każdej, także dość wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe rewelacyjnie się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi obiektami, tym bardziej, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia też większa szczelność. Na dodatek łatwo je doczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń jakiś środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – bogaty asortyment blachodachówek i paneli dachowych

Żeby kupić nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie musisz szukać daleko. Na naszym rynku od trzech dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży wybór blach trapezowych, paneli dachowych oraz blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, rozsianych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego. Dumą firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na korozję, powstawanie rys, a także uszkodzenia mechaniczne. Regamet stawia na kompleksową obsługę klienta, w związku z tym oprócz własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy włazy dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych marek.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08