Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo to także kawy single origin

Co trzeba wiedzieć o Tchibo Cafissimo kapsułki?

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i powoli pozyskała sobie tysiące miłośników. Ten praktyczny proces umożliwia zaparzenie napoju wysokiej jakości w nadzwyczaj prosty sposób – należy umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w stosownym urządzeniu, napełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można rozkoszować się pobudzającym napojem.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów takiego parzenia kawy. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z cieszących się największą popularnością na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – sporo ich zamienników. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten stworzył linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak takiej kawy jest unikatowy, dlatego że wytworzyło go sporo najrozmaitszych elementów, między innymi warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Mieszanie takich kaw z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), a także z Brazylii i Nikaragui (100% arabika). W tych ziarnach mocno odczuwalne są aromaty kwiatowe, kakaowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – najlepsza każdego dnia

Ekspresy do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w biurach lub hotelach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna i zwykle zamyka się w granicy 1,10-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze bądź w kafejkach na mieście. niebanalne wzornictwo i przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Z ich pomocą podamy gościom wysokiej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego poranka, nie zamartwiania się o duże koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]