Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Sprawdź, gdzie zamówić czapraki dla koni

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które dają koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw wyśmienicie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a także podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]