Tanie rolety dla Ciebie

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swoje mieszkanie? Jeden, niedrogi produkt może zupełnie odmienić styl i wygląd pomieszczenia. To oczywiście wewnętrzne rolety okienne. Z pomocą takiej przesłony można dodać koloru wszystkim wnętrzom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc podpowie, jak podjąć dobre, zakupowe decyzje.

Jakie rolety okienne wybrać?

Jest wiele rodzajów okiennych rolet wewnętrznych . Można je podzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, które w różnym zakresie przepuszczają światło. Jest to zazwyczaj poliester – wygodny w utrzymaniu oraz łatwy do czyszczenia.
Z uwagi na funkcje dzielimy rolety na okienne i ścienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi typ jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą liczbą modułów albo wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są drogie?

Ze względu na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak ciągle rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Regularne ceny są niskie, a do tego dochodzą także akcje specjalne i promocje, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i zasadniczo na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty sprawiają, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjny, stąd zwolenników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.