Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Chcesz kupić słoik z kranem? Skieruj się tu

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, kompotów, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]