Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wyborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega także skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne oraz sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Dobór właściwego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu oraz wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a łatwe składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.