Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Tu uzyskasz więcej informacji o Renault części Kraków

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika ,podwozia, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]