Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na imieniny, Sylwestra lub wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się z tłumu

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale też coraz częściej nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, dodając na nich informację o dacie i miejscu wesela, słowa podziękowania bądź imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można zamówić w różnych barwach oraz wzorach, dlatego bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Etykiety na butelki – oznaczaj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie przetwarzasz wina, nalewki bądź soki, a później dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Prócz tego butelki można również oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]