Organizujesz eventy? Zamów namioty imprezowe

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych, bankietach. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniej zabawy!

Zalety namiotów na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy także maskownice w kilku kolorach.