Kosmetyki naturalne – na bazie czystych, ekologicznych roślin

Dowiedz się, gdzie zamówić kosmetyki naturalne, wejdź na http://bit.ly/2vnMtYZ

W ostatnim czasie nastąpiła moda na produkty naturalne i ekologiczne. Chcemy, by nasze kosmetyki nie tylko były skuteczne i pięknie pachniały, ale także aby zawierały nieszkodliwe dla ustroju składniki.

Kosmetyki naturalne – atuty

Kosmetyki, które powstały z czystych ekologicznie roślin, cieszą się coraz większą popularnością. Odwracamy się od składników syntetycznych i chemicznych, szukając równowagi dla naszych wyczerpanych zanieczyszczeniami środowiska włosów i skóry. Kosmetyki ekologiczne nie powodują alergii, nie mają duszącego, sztucznego zapachu oraz charakteryzują się doskonałą wchłanialnością. Zazwyczaj pakowane w przyjazne środowisku opakowania, a więc przyczyniają się do ochrony Ziemi.

Kosmetyki ekologiczne – składniki

podczas produkcji kosmetyków ekologicznych stosuje się naturalne olejki (np. arganowy, macadamia czy migdałowy, ale też mniej spotykane oleje z mandaryki czy rokitnika), probiotyki, witaminy, wyciągi z roślin (np. lawenda, hibiskus). W przeciwieństwie do kosmetyków produkowanych fabrycznie, wielką wagę przykłada się do pochodzenia komponentów oraz idealnego balansu między niezbędnymi elementami mającymi wpływ na zachowanie świeżości a użyciem jak największej ilości naturalnych składników.

Jakie naturalne kosmetyki łatwo kupić w Polsce?

Największym wyborem mogą poszczycić się świetnie zaopatrzone sklepy internetowe. Zakupimy w nich zarówno profesjonalne produkty do makijażu, jak i kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy – balsamy nawilżające, kremy naturalne, oczyszczające peelingi, łagodne olejki do kąpieli. Nie może również zabraknąć artykułów wzmacniających włosy, takich jak naturalne maski do włosów, szampony, odżywki oraz inne kosmetyki ukierunkowane na pielęgnację loków.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]