Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Potrzebujesz kontenerów rolkowych? Wejdź na http://bit.ly/2HaSnUE

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Nasza siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]