Jednorazowa odzież ochronna – co zamówisz u producenta?

Jeśli chcesz kupić jednorazową odzież ochronną, koniecznie sprawdź https://tinyurl.com/ygxwu4py.

Branża spożywcza musi sprostać restrykcyjnym standardom w każdej fazie produkcji. Tym samym niesłychanie ważne jest, aby załogi fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności zostały zaopatrzone w najwyższej jakości ubiór ochronny, dopuszczoną do użytkowania w tym sektorze. Przedsiębiorstwa mogą zaopatrzyć się w takie artykuły między innymi w Global Food Hygiene, które jest polskim producentem i dystrybutorem jednorazowej odzieży roboczej.

Global Food Hygiene – co należy wiedzieć o tej spółce?

Global Food Hygiene funkcjonuje na rodzimym rynku od ponad 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku zdobywać też rynki europejskie. Aktualnie w asortyment spółki obejmuje moduły odzieży ochronnej, takie jak buty, fartuchy, czapki i czepki, maski higieniczne, w tym również te zakrywające zarost oraz rękawice jednorazowe i wielokrotnego zastosowania (metalowe). Jednym z podstawowych produktów Global Food Hygiene są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane osobiście przez team ekspertów firmy i wytwarzane z pomocą autorskiego wykrojnika. Już przeszło 800 odbiorców zaufało artykułom spółki Global Food Hygiene. Produkcja także wygląda spektakularnie – z linii produkcyjnej schodzi każdego miesiąca ok. 700 tysięcy fartuchów.

Producent odzieży ochronnej – nieustający progres

Trzeba podkreślić, że Global Food Hygiene wciąż stara się sprostać potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko pod kątem zróżnicowania oferowanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma kładzie nacisk na nieprzerwany progres, wdrażając innowacyjne rozwiązania, jak również ulepszając infrastrukturę firmy (m.in. inwestując w hale produkcyjne oraz magazynowe), za co przyznano jej wiele prestiżowych wyróżnień. Podstawowym zamierzeniem Global Food Hygiene jest zintegrowanie części procesów i intensywna współpraca pomiędzy różnymi oddziałami firmy, co docelowo doprowadzi do osiągnięcia maksimum szybkości w wypełnianiu zamówień tak, by docierały one do odbiorców w ciągu jednego dnia.

Nasza siedziba:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]