Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Jeśli chcesz zamówić drukarkę 3D, koniecznie odwiedź tę stronę

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, że stosując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można praktycznie o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy drukarek 3D i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można błyskawicznie wydrukować identyczne makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest precyzyjny i trwały, a w czasie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie występują zniekształcenia.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]