Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Kliknij tutaj, aby zaopatrzyć się w shutters.

Urządzając dom, z reguły nie przeznacza się dużo czasu na okna. Przeważnie wybiera się szablonowe aranżacje, czyli firanki i zasłony, które czasami zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Nadrzędną właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych są ruchome, wobec tego można łatwo je ułożyć pod przeróżnymi kątami, zależnie od zachcianek lokatorów. Wykonuje się je z płyt MDF, z listw drewnianych, jak również PCV. Shuttersy montuje się zwłaszcza na oknach, jakkolwiek równie dobrze sprawdzają się na drzwiach czy w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w naszych domach spotyka się jeszcze sporadycznie, ale większość z pewnością kina lub telewizji, bowiem tego typu okiennice są często wykorzystywane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w Australii oraz RPA.

Shuttersy – regulacja kąta lameli bez wykorzystania żyłek

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko pięknie wyglądają, lecz mają także zastosowanie. Z ich sprawą można pasywnie kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: w gorące dni uniemożliwiać kumulowanie się ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego ucieczce. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z przeróżnymi stylami aranżacyjnymi i da się je zainstalować je na zdecydowanej większości okien. Wytwarza i montuje się je na zamówienie, co powoduje, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom niezwykle stylowy wygląd, a więc podwyższają wartość domu. Należy też zaakcentować, iż shuttersy reguluje się bez wykorzystania żyłek, co posiadacze psotnych zwierzaków czy rodzice małych dzieci, które mogłyby wplątać się sterczące żyłki, uznają zapewne za duży atut.

Nasza siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]