Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe.

Więcej o ściereczkach na rolce

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe umożliwiają utrzymanie wysokich standardów czystości w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich są aktualnie dostępne w sprzedaży? Co warto wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W myjniach i w branży chemicznej – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – są powszechnie używane w rozmaitych gałęziach gospodarki, np. w zakładach przemysłowych, w branży chemicznej, na myjniach, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których potrzebne są higroskopijne i mocne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z tłuszczem, kurzem, plamami z oleju, zaschniętym brudem czy innymi zanieczyszczeniami oraz rozlanymi płynami, może także być używane do pucowania szyb czy czyszczenia delikatnych obiektów. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują standardowe materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry rąk, a przy tym są niezmiernie chłonne, wytrzymałe oraz elastyczne

Celulozowe i niepylące się – rodzaje czyściw technicznych

Na rynku dostępne są różnego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia czyściwa papierowe oraz włókninowe. Na potrzeby sektora spożywczego stworzono czyściwa przystosowane do kontaktu z pokarmami. W sklepie Verde Avis kupisz artykuły nasączane, z włókien do delikatnych nawierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania mocnych pobrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być zastosowane do sprzątania rozmaitych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najwyższej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]