Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Po więcej informacji o drzwi wewnętrzne producent kliknij tutaj

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku spowodowało, iż jej fachowcy gwarantują klientom najwyższą jakość dostarczanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale również wysoka funkcjonalność, będące wynikiem wykorzystania podczas ich wykonywania innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie kilku wartości: zadowolenia użytkownika, wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, jak również całkowitego komfortu użytkowania.

Czym cechują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez tę firmę to bardzo dobry wybór dla wymagających konsumentów, którzy szukają solidnych i w pełni ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższą wygodę – skutecznie zabezpieczają przed hałasem z zewnątrz i stanowią znakomitą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego wyposaża się je w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich oryginalne, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wytwarzane są tylko z surowców wysokiej klasy.

Co oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się także w sferze obsługi klienta. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, co da pewność, że zamontowanie drzwi odbędzie się sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego szkicu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale też rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]