Celebrytki – ozdoba i symbolika

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, gwiazdka, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]