Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Z kompletną ofertą hurtowni słoików zapoznasz się na superbutelki.pl.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że znaczna część rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to też branża, w której idealnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smakowitym, unikalnym bądź zdrowym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, aby artykuł jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w szklane butelki i słoiczki. Plusem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż można je recyklingować.

Hurtowe kupno butelek i słoików najlepiej od krajowego dostawcy

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, soki czy piwo, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego nie tylko formą redukcji wydatków, bo zamawiając towar na palety zwykle można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. W ten sposób również dostanie towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co znajduje się w jej ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do rozlewania piwa, wina bądź soków) i słoje. Transportowane są one do zamawiającego na paletach mieszczących – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1400, a nawet 2000 sztuk wybranego produktu. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z butelkami i słoikami w hurcie można również zamówić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]