Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Jeśli chcesz zamówić blachę trapezową, skieruj się na tę stronę.

Blachy trapezowe dachowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie a przy tym mocne pokrycie

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być użyta blacha trapezowa?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także doskonale prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży lub budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachową wypada kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08