Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]