Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/ zlecisz przygotowanie wirtualnego spaceru profesjonaliście

Wnętrza 3D to idealna metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których planują korzystać. Dla większości osób opcja zobaczenia danego lokalu przed skorzystaniem z oferty jest ogromnie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest plan wszystkich lokali, a my możemy go przesuwać, przybliżać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. hotelu lub siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przenieść się jednym kliknięciem do takiego lokalu, a potem przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala także przemieszczać się do sąsiednich pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć model 3D?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie pokazać odbiorcom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji hotelu, warsztatu czy baru, jak również w prosty sposób pokazać dużemu kręgowi odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy także użyć, w trakcie sprzedaży domu, aby ewentualni klienci mogli gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto wykonywać z wielu powodów. Najważniejszy z nich to opcja umieszczania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie firmowej czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klienta, aby wybrał nasze usługi . Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż obecnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — trzeba po prostu zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]