Wirtualny spacer klienci – na to klienci zwracają uwagę

wirtualny spacer po firmie

Google Street View całkowicie zmieniło internet. Nic zatem dziwnego, iż jego zalety są doceniane przede wszystkim przez przedsiębiorstwa. Za pomocą takiej usługi mogą pokazać potencjalnym partnerom, jak prezentuje się wnętrze firmy – a to pozytywnie wpływa na postrzeganie ich oferty. Najczęściej na to wyjście stawiają sklepy, restauracje oraz pensjonaty. Przez to są w stanie przekonać klientów, że powinni postawić na ich usługi i – jak pokazują badania – podobne działanie przynosi oczekiwane rezultaty. Czemu więc powinniśmy zdecydować się na wirtualny spacer po firmie?

Czemu powinieneś postawić na wirtualny spacer po firmie?

Na stworzenie wirtualnego spaceru po firmie dobrze zdecydować się w szczególności ze względu na prestiż marki – badania dowodzą, iż świetnie rzutuje to na liczbę klientów, którzy korzystają z jej oferty. Marki, które zdecydują się na taki krok, będą poza tym bardzo dobrze zauważalne w Google Maps, a po wyszukaniu ich nazwy, internauci ujrzą link do spaceru. To zaś widoczne jest w zwiększeniu liczby odsłon witryny, natomiast efektem tego są zwykle wyższe obroty.

Fachowo wykonany wirtualny spacer po firmie

Dobrze wiedzieć o tym, iż Google nie zrobi fotografii naszej lokalizacji – trzeba je wykonać we własnym zakresie. Zrobienie zdjęć i ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wiąże się niestety z posiadaniem specjalistycznych kwalifikacji – najlepiej zatem powierzyć je specjalistom. Na szczęście, w naszym kraju funkcjonują już firmy, które oferują tę usługę.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]