Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Spacer 3D. Kompleksową pomoc fachowca w tym zakresie uzyskasz w tym miejscu

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy bądź nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie www.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można także pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny bądź siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]