Nadruki reklamowe – jak się je tworzy?

Masz firmę i chcesz wypromować swój biznes? Firmowe gadżety z nadrukiem reklamowym to świetny pomysł, żeby wyróżnić się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw!

Jakie gadżety reklamowe warto zamówić?

W gadżety z firmowym typem powinno posiadać każde przedsiębiorstwo, które chce prezentować spójny wizerunek. W drukarni cyfrowej można zamówić wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe oraz materiały biurowe z nadrukiem. Należą do nich między innymi:
– koszulki,
– wizytówki (warstwowe, zwykłe, składane),
– katalogi,
– plakaty,
– kalendarze (jednodzielne, trójdzielne, spiralne, listkowe, biurkowe).

Techniki druku – precyzja i wytrzymałość

Współczesne drukarnie wykorzystują wiele technologii,które sprawiają, że nadruki na gadżetach reklamowych oraz innych materiałach są nie tylko wyraziste, dokładne czy doskonale odwzorowują kolory, ale charakteryzują się też odpornością na blaknięcie czy ścieranie. Jedną z nich jest druk termotransferowy, który cechuje wysoka trwałość i możliwość zastosowania na najróżniejszych podłożach (np. drukowanie na tkaninie). Nadruki termotransferowe wykonuje się poprzez podgrzanie farby. Odrębną techniką jest sublimacja – nadruk tego rodzaju może być użyty m.in. na kubkach czy koszulkach. Wiele drukarni oferuje również druk wielkoformatowy znajdujący zastosowanie przy tworzeniu roll-upów lub banerów reklamowych.

Zamawiaj gadżety online!

Żeby zamówić gadżety reklamowe online wystarczy wybrać produkt oraz określić jego parametry, a następnie przesłać drukarni pliki w formacie JPEG, PDF lub TIFF. Koniecznie należy pamiętać o zachowaniu właściwej rozdzielczości (300-350 ppi) grafiki oraz kolorystyce CMYK. Niezależnie od tego, czy wybierasz wydruk sublimacyjny, czy interesuje Cię wydruk wielkoformatowy, druk możesz zamówić szybko, wygodnie i bez ruszania się z domu.