Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Tutaj uzyskasz rzetelną pomoc fachowców w dziedzinie tworzenia zdjęć 360 stopni.

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle popularna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Zazwyczaj widzimy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najsłynniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia panoramiczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Jak działają sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie fotografii sprawia wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość oglądania budynku, lokalu bądź nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu tworzy się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników to co różni je od zwykłych fotografii cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem manipulacja nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – wyróżnij swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniała metoda na wyróżnianie Twojego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia wnętrza hotelu, lokalu gastronomicznego czy biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej interesująca i pozwala wnikliwie poznać oglądane punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta i zwiększy jego zaufanie w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaowocuje o wiele większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy biznes, który bazuje na wysokiej jakości wnętrzach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Do wykonania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, chociaż teoretycznie można zrealizować samodzielnie, jednakże do celów marketingowych rekomenduje się wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia dobrych jakościowo zdjęć, które dodatkowo będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się tylko Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]