Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca skupia się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radcy prawnego

Reprezentując Pracodawców, najczęściej pomagamy im w tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz zakończenia. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również uchronić ich przed sprawami sądowymi z pracownikami. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozkwitem firmy, stosowanie prawa pracy staje się większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna jako pełnomocnik Pracownika

Nierzadko zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie znacznie częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezprawnym zwolnieniem czy chociażby nadgodzin. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy charakteryzują się ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do uznania racji Klienta jest dużym wyzwaniem.